INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY

25.2.2021

Vážení zákazníci,

vzhledem k vládním nařízením v souvislosti s koronavirovou situací požadujeme s okamžitou platností povinné ochranné pomůcky zakázníků při pobytu s našimi řidiči, kteří zaváží zboží přímo na prodejny nebo k Vám. Také je nutné mít po celou dobu překryté dýchací cesty respirátorem FFP2. Nastavili jsme opatření, které mají ochránit zaměstnance, ale i vás zákazníky.

Rozvozci našeho zboží mají naše firemní vozidla a musí dodržovat opatření:

  • Používat dezinfekci, kterou nanesou z obou stran rukou, to znamená na dlaň i hřbet ruky, a aby dezinfekce zde působila přibližně 20 až 30 sekund. Množství dezinfekce také musí být dostatečné, aby ruce navlhčilo.

  • Používat respirátory FFP2 , které mění dle potřeby.

  • Každý den musí vydezinfikovat vozidlo: zadní prostor umýt dezinfekcí, v kabině vozidla otřít sanitačním prostředkem dveře vozidla, celou palubní desku, volant, řadící páku , tiskárnu a psion.

Výroba díky opatřením je v provozu a závozy zboží jsme nezrušili. Závážíme v pracovní dny tedy pondělí až pátek. K zajištění včasného dodání objednaného zboží:

  •  objednávejte nejpozději pracovní den dopředu před vaším závozovým dnem do 15.00 hod. přes náš objednávkový formulář na www.kmprodukt-food.cz nebo telefonem 417 863 907. Platba hotově při předání.
  • Na objednávkách mailových i telefonických  vždy uvádějte přesnou celou adresu dodání a telefon.

KM PRODUKT - FOOD - rozvoz rychlého občerstvení